Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

  Stavbou krbů se zabýváme od roku 2000. Za dobu našeho působení jsme postavili velké množství krbů a topných systémů, ze kterých lze část zhlédnout v naší galerii realizací.

 

vinary1.jpg

   V průběhu praxe námi byly opakovaně absolvovány zahraniční stáže u významných kamnářských firem Brunner v Německu a Ortner v Rakousku a samozřejmě i školení předních českých výrobců a dodavatelů produktů pro kamnáře jako např. Romotop, Banador, Hein nebo Timpex. Zde nám bylo umožněno prohloubení znalostí nabytých v praxi a to nejen v oblasti stavby klasických krbů, ale hlavně v oblasti akumulačních systémů,  hypokaustů nebo automatických regulačních systémů, které nám optimalizují průběh spalování.

 
  Naší specializací není pouze stavba krbu teplovzdušných a teplovodních, ale i kachlových kamen, hypokaustních akumulačních systémů, akumulačního krbu a podobně.
 
  Samozřejmostí je použití nejkvalitnějších kamnářských materiálů a krbových a kamnových vložek jak od českých, tak od renomovaných zahraničních výrobců.

 

 Každé realizaci předchází schůzka, při které se snažíme,aby se zákazník dozvěděl vše potřebné o kladech a záporech různých systémů vytápění a díky tomu si mohl vybrat tu nejlepší variantu pro jeho potřebu.