Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krbová kamna s výměníkem již za dva dny práce

hit-letosniho-roku2.jpg

  • Již nemusíte utrácet velké peníze za vytápění plynem nebo elektřinou.
  • Stačí nám pouhé dva dny a nemusíte se bát ani velkého nepořádku u vás v bytě či domě.

malaga.jpgPro letošní rok, kdy hrozí, že náklady na topení plynem a elektřinou rapidně vzrostou, jsme pro Vás připravili akci, která podle nás na našem trhu doposud chyběla.
Ihned po jejím vyhlášení jsme se setkali s takovou poptávkou, že jsme přesvědčeni, že tato cesta je správná a bude pro spoustu uživatelů tím nejlepší řešením.

Za jedinečnou cenu již od 90.000 Kč jsme sestavili velmi kvalitní, plnohodnotnou sestavu teplovodního vytápění Vašeho domku nebo bytu, včetně možnosti ohřevu TUV.

malaga2.jpgSestava se skládá z námi odzkoušeného, velmi kvalitního topeniště Romotop Malaga s teplovodním výměníkem, který je již zabudován v obestavbě kombinace plechu a kachlí, popřípadě pískovce. Odpadají tak velké zednické práce u Vás doma, při kterých dochází k velkému znečištění Vaší domácnosti.
Cena zahrnuje náklady na dopravu a montáž na stávající rozvody topení. Samozřejmostí je také odborné napojení na komín.
malaga3.jpgA to ani zdaleka není vše. V naší ceně jsou již zahrnuty i všechny komponenty a armatury, které jsou potřeba pro správné fungování celého otopného systému ( ochlazovací smyčka, náhradní zdroj el., úsporné čerpadlo Grundfos Alpha+ třícestný ventil pro zřízení malého kotlového okruhu a ostatní materiál včetně Cu trubek pro kompletní napojení do vzdálenosti 5m od kamen.Jen takto napojená kamna zabezpečí trvalý, bezpečný a spolehlivý provoz.
Pouze 2 dny práce bez velkého nepořádku v bytě a nemusíte utrácet velké peníze za plyn.